Hakkımızda
Hakkımızda

Cemile Ezzahraoui

Kurucu Müdür

Osman Sevinç

Kurucu Müdür

Can Ezzahraoui

İstanbul Devlet Konservatuvarı 2.Sınıf Öğrencisi

01 Can Art Akademi

Biz Kimiz?

Pendik Bölgesinin Milli Eğitim Bakanlığı’na Bağlı En Kaliteli Ve Konforlu Müzik Ve Sanat Okulu Can Art Akademi’de güçlü eğitmen kadrosu ile bütün enstrüman eğitimleri birebir olarak gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda Resim, Satranç, Drama ve Bale gibi grup dersleri de uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerimiz dersteyken misafirlerimizi Can Art Cafe’nin lezzetli ürünleriyle ağırlamaktan keyif duyarız. Sanatı erteleme eşsiz heyecanına sen de katıl.

02 Öğrenci Röpörtajları

Öğrencilerimizin Gözünden Can Art Akademi

01

Vizyon
Sanat ve Müzik branşlarımızda yetenekli olan öğrencilerimizi okulların ilgili bölümleri konusunda bilgilendirmek ve bu doğrultuda hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak. Branşlarımızda eğitim gören öğrencilerimizi hem ülke içerisinde hem de uluslararası yapılan ilgili aktivitelere ve yarışmalara dahil etmek.

02

Misyon
Sanatın, ruhları birleştirici özelliğini ön planda tutarak, farklı inanç ve kültürlerin iç içe olduğu ülkemizde sevgi dolu bir toplum ortaya çıkmasına katkı sağlamak. Sanat, Müzik ve Spor branşlarında insanların beğenisini yükseltecek, çağdaş, nitelikli ve hedef kitleye ulaşabilen etkinlikler düzenlemek.

03

Neden Biz?
Can Art Akademi olarak herkesin kaliteli eğitime ulaşmasına katkı sağlamak için çalışıyoruz. Öğrencilerin yaratıcılığının sınırlarını keşfetmeleri için onları desteklerken, uygun eğitim müfredatıyla sanat yolculuğunda başarı sağlamaları için tüm desteği veriyoruz.
Can Art Akademi

Sanatı Erteleme Eşsiz Heyecanına Sen de Katıl!